Forum Oficjalne Grupy MoCarta Strona Główna Oficjalne Grupy MoCarta
GMC

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

plyty

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Oficjalne Grupy MoCarta Strona Główna -> Płyty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jacko

PostWysłany: Czw Lip 02, 2015 19:48    Temat postu: plyty Odpowiedz z cytatem

1. Słowo Boże oraz jego interpretacje zawarte w uchwałach Konferencji Episkopat Polski są nadrzędne wobec Konstytucji Rzeczpospolitej Polskiej
2. Nie zgadzamy się na propagowanie idei sprzecznych z naszym sumieniem, jak teoria ewolucji Darwina, teoria Big-Bangu, teoria heliocentryczna i astrofizyka, psychoanaliza, genetyka, transplantologia, neurobiologia i biotechnologia.
3. Życie ludzkie jest święte od naturalnego poczęcia po naturalną śmierć, dlatego sprzeciwiamy się sztucznej antykoncepcji, eutanazji, aborcji, oraz sztucznej medycynie, czyli takiej, która posługuje się innymi niż naturalne środkami (np. ziołolecznictwem, akupresurą, aromatoterapią, homeopatią). Szczególnie ostro protestujemy przeciwko takim zwyrodnieniom, jak transplantologia i stosowanie szczepionek, czyli technikom ingerującym w naturalny porządek rzeczy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama

Wysłany: Czw Lip 02, 2015 19:48    Temat postu:

Powrót do góry
jacko

PostWysłany: Czw Lip 02, 2015 20:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niechętnie to piszę, ale Istotnie, to bardzo wielkie zagrożenie dla Państwa Prawa, gdy obywatele są lojalni wobec prawa ustalonego przez to Państwo Prawa, a jeszcze bardziej gigantyczne zagrożenie, gdy katolicy są lojalni wobec prawa, które wprowadzili ateiści.
Tak, nie tolerować zachowań zgodnych z prawem Państwa Prawa, bo to bardzo wielkie zagrożenie dla Państwa Prawa. kompletnie zatopił się w swoim antykatolickim-antykościelnym fanatyzmie. Człowieku! Chociażby to, że pracujesz na uniwersytecie, którego nie byłoby, gdyby nie ten nienawistny ci Kościół, gdyby nie wielcy ludzie w koloratkach, ludzie, do których wielkości nigdy nie dorośniesz. Będąc w stanie furii nie potrafisz pojąć, czym był-jest katolicyzm i jego Kościół w dziejach naszej ojczyzny i narodu. Ale może minimalnie rozumiesz nauczkę, jaką dali ci ostatnio krakowianie?Mnie także się marzą światli Polacy. Tylko ich prawie już nie ma. Polska hołota i ciemna masa ma przykład, przyzwolenie i wsparcie od najwyższych “autorytetów”. Zachowanie prezydenta i premiera wobec śmierci i pochówku Generała było ponurym i obrzydliwym skandalem, na który nikt nie reagował. Wypada tylko czekać na opanowanie władzy przez szwadrony PiSu, kościoła i im podobnych. Później już może być już tylko wojna, nawet z Ukrainą.Historia nauki w tym medycyny szczególnie, to historia walki z kościelnymi dogmatami i urojeniami.
Były setki ofiar.
Pozwalam sobie wkleić komentarz z “Onetu” polecam @Sternowi.
grabarz z deklaracją sumienia : 1299 r. W średniowieczu wiedzę na temat ludzkiej anatomii zdobywano poprzez sekcje zwłok. Praktyki te
zostają zabronione przez kościół w roku 1299, kiedy papież Bonifacy VIII zakazuje przeprowadzania sekcji zwłok,
nazywając ją “czynnością bezbożną”. Dopiero od XVIII wieku, wraz z powstaniem świeckich uczelni państwowych,
sekcje zwłok zostają dopuszczone na wydziałach medycznych. Pomimo kościelnego zakazu, uczeni przez wieki wykonywali sekcje zwłok, z narażeniem życia zdobywając wiedzę o anatomii człowieka.
1542 r. Papież Paweł III powołuje Najwyższą Świętą Kongregację Rzymskiej i Powszechnej Inkwizycji. Rzymska Inkwizycja
rozpoczyna swoją destrukcyjną działalność. Przez następne 400 lat Święta Inkwizycja posyła na stos tysiące ludzi,
walczy z nauką, niszczy postęp, opóźnia rozwój cywilizacji.
1543 r. Mikołaj Kopernik publikuje teorie heliocentryczną, w której udowadnia że
Ziemia obiega Słońce. Praca Kopernika zostaje potępiona przez kościół, który naucza, że to Ziemia znajduje się w centrum wszechświata.
1559 r. Papież Paweł IV nakazuje sporządzić wykaz książek, których nie
wolno rozpowszechniać, posiadać i czytać pod groźbą ekskomuniki.W ten sposób ukazuje się po raz pierwszy Indeks Ksiąg Zakazanych, zawierający 1107 pozycji. Z rozkazu papieża, spowiednicy mieli obowiązek dowiadywać się, kto czyta i rozpowszechnia zakazane druki.Zakazane dzieła palono, a ich wydawców i autorów prześladowano i mordowano.
Przez następne cztery wieki, na Indeks Ksiąg Zakazanych trafi ponad
4000 dzieł najwybitniejszych naukowców i myślicieli. Kościelna cenzura przez ponad 400 lat będzie hamulcem wolnej myśli,nauki i postępu.
1600 r. Giordano Bruno, jeden z największych umysłów XVI wieku, zostaje spalony żywcem na stosie. Giordano Bruno głosił teorie Kopernika, twierdził że wszechświat jest nieskończony, a ludzie nie są jedynymi inteligentnymi istotami w kosmosie.Za swoje poglądy zostaje skazany przez kościół na więzienie, tortury i śmierć. Wyrok podpisuje papież Klemens VIII.
Giordano Bruno staje się symbolem wolnomyśliciela zamordowanego za poglądy. Jego dzieła trafiają na kościelny Indeks Ksiąg zakazanych i pozostają tam aż do 1966 roku.
1616 r. Praca Mikołaja Kopernika “O obrotach ciał niebieskich” zostaje potepiona przez kościół i trafia na Indeks Ksiąg Zakazanych.
1633 r. Za rozpowszechnianie teorii heliocentrycznej, Galileusz zostaje
wezwany przed sąd inkwizycji i pod groźbą tortur zmuszony
do odwołania swoich poglądów. Inkwizycja skazuje Galileusza na dożywotni areszt domowy.
1775
Konsekwentnie przy tym powtarzam i dodaję: “Polityka” stała się ostoją “osobistych wrogów Pana Boga”. Jestem czytelnikiem dłużej, niż przygniatająca większość pozostałych osób i zatem mam prawo ostro się temu przeciwstawiać.
Powrót do góry
jacko

PostWysłany: Nie Lut 19, 2017 19:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W ostatnich miesiącach obserwujemy nowy trend związany z chęcią zatrudniania pracowników z Ukrainy na stanowiska wymagające kwalifikacji. Z naszych badań wynika, że rekrutacje na pracowników średniego szczebla stanowią już dziś ponad 28 proc. zgłaszanego zapotrzebowania na kandydatów zza granicy – podkreśla Marek Śliwiński, dyrektor Work Service S.A. Biorąc pod uwagę, że znacząca większość pracowników ze Wschodu przyjeżdża na podstawie uproszczonej procedury oświadczeń na okres 6-miesięczny, to wypełnienie tych wykwalifikowanych wakatów będzie wyraźnie trudniejsze. W wielu przypadkach jest to zbyt krótki czas zatrudnienia, aby wejść na specjalistyczne stanowisko, a możliwości przedłużenia zatrudnienia na podstawie zezwolenia na pracę są dość ograniczone ze względów biurokratycznych – mówi Marek Śliwiński.

Z opublikowanego w grudniu 2016 roku raportu Narodowego Banku Polskiego wynika, że 53,1 proc. pracowników z Ukrainy otrzymuje świadczenia pozapłacowe, które pozwalają im obniżyć koszty życia w Polsce. Do najpopularniejszych należą: zapewnienie zakwaterowania, wyżywienia czy transportu do pracy. Jednocześnie od początku 2017 roku obowiązują w Polsce dwa progi minimalnego wynagrodzenia. W przypadku zatrudnienia na umowę o pracę najniższa płaca wynosi 2000 zł brutto, a w ramach umowy zlecenie 13 zł brutto za godzinę pracy.
otalna brednia, styropianowe bagno niszczy własny kraj i obywateli , a przy okazji kłamie w żywe oczy. Przyjdzie czas gdy Polacy odwdzięczą się temu .... . Nawet w kochanym przez koryto bandersanie nie znajdą schronienia.
6
Zgłoś wpis

Odpowiedz
Miron 2017-02-19 19:25
Złidzieje maja problemy Dajcie ludzią godziwe wynagrodzenie To nie zabraknie pracowników a nie niewolników
12
Zgłoś wpis

Odpowiedz
LOLEK 2017-02-19 19:25
Fajnie mam na firmie ponad 30 osób z ukrainy. Z tego może ze 3 potrafią szczotką zamiatać. A polakom którzy na prawdę potrafią harować nie chcą płacić nawet najniższej krajowej.I na to nasz kraj pozwala? Zobaczcie co się dzieje gdzie te 2000 zł brutto? Jeśli firmy każą podpisywać umowy na prowizje? Przykład firma PAGED SA. Kto korporacje kontroluje?? Mafia? bo sanepid POP czy inne mają spore koperty na kontrolach.Kto w końcu to zlikwiduje?
W Polsce mamy do czynienia z modelem imigracji komplementarnej, a więc wchodzeniem pracowników zza granicy na nieobsadzone miejsca pracy. W przypadku legalnego zatrudnienia Ukraińcy uzyskują co najmniej minimalne wynagrodzenie, czyli takie, jakie jest przewidziane dla Polaków. – Co ważne, w większości mają również zapewnione pozapłacowe świadczenia, które stanowią dla pracodawców dodatkowe wydatki. Oznacza to, że zatrudnienie obcokrajowców przestaje być optymalizacją kosztową, a staje się koniecznością wynikającą z niedoborów kadrowych wśród Polaków – podsumowuje Marek Śliwiński.
Powrót do góry
jacko

PostWysłany: Nie Lut 19, 2017 19:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli widzimy możliwość naprawy naszej firmy w określonych okolicznościach, np. gdy dogadamy się z wierzycielami, mamy możliwość skorzystania z postępowania układowego restrukturyzacyjnego bądź postępowania sanacyjnego

- W tych dwóch trybach postępowania mamy prawo wnioskować do sądu, aby zawiesił egzekucje komornicze. Uzyskujemy pewien układ z naszymi wierzycielami, który finalnie spowoduje, że nasze przedsiębiorstwo wstanie na nogi, będzie miało większą płynność finansową i zacznie normalnie funkcjonować mimo kłopotów finansowych. A dodatkowo komornik nie będzie nas nękał – wyjaśnia ekspert.
Pan sie zapyta experta dlaczego komornik jednak wchodzi do firmy mimo iz firma wyrokiem sadu znajduje sie w postepowaniu sanacyjnym?
-1
Zgłoś wpis

Odpowiedz
tomasz 2017-02-19 18:56
treść artykułu żyje własnym życiem, a rzeczywistość mówi: hulaj dusza, piekła nie ma! komornik to osoba, która czepia się nieściągalnych a tam, gdzie rzeczywiście można dług ściągnąć taki pan jest nibybezsilny! znamy już ich cenę, dzięki której mozna dług odzyskać!
1
Zgłoś wpis

Odpowiedz
Kij ma dwa końce 2017-02-19 18:34
A co z firmami które nie płacą faktur i mają to gdzieś? W takiej sytuacji człowiek się modli, żeby taki komornik był skuteczny i odzyskał nasze pieniądze, zanim się samemu wpadnie w długi.
- Jeżeli już nie widzimy możliwości zrestrukturyzowania naszej firmy i musimy składać wniosek o ogłoszenie upadłości likwidacyjnej, moment upadłości likwidacyjnej anuluje wszelkie egzekucje komornicze
- Nie warto chować się przed komornikiem, bo egzekucja komornicza i tak kiedyś nastąpi. Można skorzystać z trybów postępowań - albo układowych restrukturyzacyjnych albo z postępowania o upadłość likwidacyjną. Te tryby pozwalają nam odsunąć bądź całkowicie zlikwidować postępowania egzekucyjne prowadzone przez komorników – dodaje ekspert.
Powrót do góry
jacko

PostWysłany: Nie Lut 19, 2017 19:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie jestem samozatrudniony, ale byłem I NIE PROPONUJĘ TEGO NIKOMU i w czasie tamtego okresu popadłem w długi, trochę mi w tym była pomogła. Tera ten dług jest nie do spłaty a bank PKOBP nalicza mi takie lichwiarskie odsetki że w tym życiu na pewno go nie spłacę. Mało tego, sąd oddalił mi wniosek o upadłość sugerując że powstał w wyniku rażącego niedbalstwa w czasie kiedy to POLSKA JEST RAŻĄCO NIEDBALSKA. To komunistyczne prawo w który przedsiębiorca płaci wysoki ZUS bez względu na dochód (W komunie wszystko miało być państwowe) i to mnie położyło na łopatki, a dalej było już tylko gorzej. Teraz znikąd pomocy, zostałem sam z długiem którego się nie da spłacić. Tak że pora na moją śmierć...
4
Zgłoś wpis

Odpowiedz
Adi 2017-02-19 15:47
Spokojnie, ten dług będą spłacać twoje dzieci, a później dzieci twoich dzieci, aż twój dług zostanie spłacony do ostatniej złotówki. Będą Ci strasznie za to wdzięczni uwierz mi, pamiątka po tatusiu na całe życie.
-12
Zgłoś wpis
Dryf 2017-02-19 16:28
Zlikwiduj swój dług poza RP , za pośrednictwem instytucji upadłościowej np w GB
1
Zgłoś wpis
niepłacący 2017-02-19 14:58
a ja mam wywalone na banki i was wszystkich co płaczecie, że długi trzeba spłacać. W tej chwili ostatnia sprawa była w sądzie i wszystkie moje długi zostały umorzone poprzez przedawnienie. Jak banki nie dopilnowały swojego interesu to niech pocałują mnie w 4 litery. Dodam tylko że przestałem płacić jak straciłem pracę od czego niby byłem ubezpieczony a jak się okazało później to banki w umowie oczywiście znalazły taki paragraf że mimo ubezpieczenia od utraty pracy i tak musiałem płacić. Wiec pokazałem im gest Kozakiewicza. Jakby banki były uczciwe to ja też bym był. Jedynie BPH potraktował mnie wtedy normalnie i ich kredyt spłaciłem...
11
Zgłoś wpis

Odpowiedz
Real 2017-02-19 14:12
Jak przyjdzie a masz wszystko OK to bierz siekierę i wal prosto w zlodziejski łeb.
17
Zgłoś wpis
po co takie info i niepotrzebny zamęt?
Kto odda dług wierzycielom?
Polska to kraj w którym pomaga sie oszustom i złodziejom.
19
Zgłoś wpis

Odpowiedz
Real 2017-02-19 14:14
Abc ! POmagało się ZLODZIEJOM bo rzad PO był zlodziejski ! i fale walczą o prawa dla złodziei .
11
Zgłoś wpis
Ania 2017-02-19 14:36
W 100 % prawda pomaga się tym co oszukują, a wierzyciele... kogo to obchodzi
1
Zgłoś wpis
rene 2017-02-19 12:48
moi drodzy swoje długi trzeba spłacać takie jest życie nikt tego za nas nie zrobi
-17
Zgłoś wpis

Odpowiedz
tommyyy 2017-02-19 12:51
Tak cwaniaczku? a co zrobisz jak ludzie nie płacą Ci faktur na czas i nie kalkuluje się zakładania sprawy w sądzie??? bo wyjdziesz na zero? Moze niech komornik zapuka do firm które nie płacą faktur za wykonane prace??? Tak durne prawo jak obowiązuje w tym kraju to chyba nigdzie
11 escape room pokój ucieczek w Warszwie room escape atrakcje dla rodziny escaperoom, tylko fajna zabawa imprezy dla dzieci WWW zabawa pokoje zagadek escape room Warszawa zabawy miejskie room escape link do zabawy strona WWW, oceń zabawę pokój zagadek Warszawa chce się pobawić

escape room pokój do ucieczek room escape atrakcje dla rodziny escaperoom mamy tu tylko fajna zabawa urodziny dla dzieci zabawa pokoje zagadek escape room Warszawa zabawy miejskie room escape link do zabawy imprezy integracyjne Warszawa, oceń naszą zabawę pokój zagadek Warszawa chce się pobawić

Warszawa escape room pokój do ucieczek room escape Warszawa atrakcje dla rodziny escaperoom w Warszawie mamy tu tylko fajna zabawa urodziny dla dzieci Warszawa zabawa pokoje zagadek escape room Warszawa zabawy miejskie rooms escape link do zabawy imprezy integracyjne Warszawa, oceń naszą zabawę pokój zagadek Warszawa chce się pobawić

Warszawa escape room pokój do ucieczek z uwięzienia room escape Warszawa atrakcje dla Warszawa rodziny escaperoom Warszawa ciekawe mamy tu tylko fajna zabawa urodziny dla dzieci Warszawa zabawa pokoje Warszawa zagadek escape room Warszawa zabawy miejskie w Warszawie rooms escape link Warszawa do zabawy imprezy integracyjne dla firm Warszawa, Warszawa oceń naszą zabawę pokój zagadek Warszawa chce się pobawić Warszawa

szybkie torby online
torebka z papieru internetowe
torby spis www
z nadrukiem
szybkie torby link
szybkie torebki papierowe nadruk tanio
papierowe torebki z nadrukiem Szczecin

Zgłoś wpis
Ania 2017-02-19 12:57
Dlugi , a długi. Ja wpadłam w nie,gdy jedną z firm nie wyplacila ponad 100tys. Straciłam firmę, ludzi. Do dziś się za mną niektóre rzeczy ciągną, a minęły dwa lata. Co kogo interesuje ,ze ktoś nie zapłacił? Facet jeździ do dziś Nowa s z salonu oczywiście *nie jego * Polska to kraj dla złodziei. Kto może ten korzysta.
10
Zgłoś wpis
adam 2017-02-19 13:24
Amen
0
Zgłoś wpis
ase 2017-02-19 13:34
wystarczy przepisac wszystko na rodzine i komornik moze nadmuchac
0
Zgłoś wpis
Pis to obłuda i niewiedza 2017-02-19 14:06
Oglądałam dziś program o tym jacy ci komornicy żli. Siedziała taka przekupa, która udawała damulkę , obwieszona złotym łancuchem. Była oburzona , że ma rozdzielność majątkową , mąż ma długi a jej zabrali samochód. Jaki za tych kombinatorów się weż a nie za komorników.Druga nie wpuściła do domu komornika i dostała histerii,bo komornik zabrał jej przetwory. Długi trzeba spłacać to trzeba ludziom kłaść do głowy panie Jaki a nie być byle jaki i udawać Janosika. Rozpuszczacie ludzi, łamiecie prawo. Ale to obruci się przeciwko wam.Ministrem powinien być prawnik a nie politolog.
Odpowiedz
Ania 2017-02-19 14:33
Chyba mówisz o swoim głupim łbie, to co piszesz to namawianie do popełnienie przestępstwa!! Ale pewnie jesteś, w tej pisowskiej sekcie, masz pustą głowę i nie wiesz co bredzisz
-14
Zgłoś wpis
trybson 2017-02-19 13:57
Gdyby za długi wsadzali (pomijam sytuacje losowe) to zwykły Kowalski zastanowiłby się dwa razy czy opłaca się zadłużać jak nie ma się z czego oddać
Powrót do góry
jacko

PostWysłany: Nie Lut 19, 2017 19:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W świadectwie pracy nie mamy odnotowanej informacji o sumiennie przepracowanych latach, ale o dyscyplinarnym zwolnieniu pracownika. Teoretycznie nie ma to żadnych formalnych skutków dla kolejnego pracodawcy, ale może to być krzywdzące dla pracownika i powodować problemy z zatrudnieniem.

Koniec dyscyplinarek?

Firmy wykorzystują obecne przepisy prawa pracy do zwolnień pracowników. Przedsiębiorca, który chce zwolnić pracownika najczęściej proponuje mu rozwiązanie umowy za porozumieniem stron lub dyscyplinarnie.
Ponieważ informacja o tzw. dyscyplinarce pozostaje w aktach – pracownik w tej sytuacji najczęściej decyduje się na odejście za porozumieniem stron, rezygnując przy tym np. z okresów wypowiedzenia umowy. Jeżeli propozycja NSZZ "Solidarność" zostałaby przyjęta, firmy nie mogłyby już zastraszać pracowników wpisem do akt.

Nowe założenia mogą jednak uderzyć w samych pracodawców. W sytuacji braku wpisu o zwolnieniu dyscyplinarnym, pracownik mógłby porzucać pracę z dnia na dzień, dla lepszej oferty. Nawet jeśli dostałby za to tzw. dyscyplinarkę, to nie miałaby ona żadnego znaczenia zarówno dla samego pracownika, jak i dla jego nowego szefa.

Dodatkowy obowiązek
Gdyby płace byly by wieksze , to by ludzie czsem nie brali na jedzenie rachunki leki , operacje , bo moge powiedziec to na wlasnym przykladzie , ostrego urazzu kregosłupa , pol roku na chorobowym bez srodków do zycia marne pieniazki placili na l 4 , na mieskzanie nie maialm rachunki rechabilitacje , pozyczalo sie bralo poza bankowo przez internet, a pozniej zwolnili , i trzeba splacac ale juz nie zarabiam tyle ile moge. komornik nic nie moze zrobic bo zarabiam 1200 zł na miesiac , i co mam powiedziec według was , panstwo mnie tak wpiepszylo ze nie stracza do 1
0
Zgłoś wpis

Odpowiedz
kk212 2017-02-17 11:28
A czy Frasyniuk płaci kierowcom wszystko zgodnie z przepisami? Kiedy kontrola ZUS i PIP? Na to pytanie reportera nie chciał odpowiadać.
4
Zgłoś wpis
chwilówki room pokój do ucieczek www atrakcje dla Warszawa rodziny
escaperoom mamy tu tylko fajna zabawa urodziny zabawa pokoje zagadek
WWW escape room Warszawa zabawy miejskie WWW room escape link do zabawy link integracyjne Warszawa, oceń naszą zabawę pokój zagadek www chce się pobawić

www kanalizacja Warszawa
przyłacze kanalizacji mamy tu tylko fajna zabawa urodziny zabawa pokoje zagadek
WWW escape room Warszawa zabawy miejskie WWW room escape link do zabawy link integracyjne Warszawa, oceń naszą zabawę pokój zagadek www chce się pobawić

Próbne link umówić się
Przejażdżki www testowanie
pomiary Warszawa

naturalnie powiększanie piersi, powiększanie piersi, działanie preparaty powiększające biust, powiększanie biustu bez operacji, biust naturalne powiększania piersi, szybkie powiększanie biustu

kwota klimatyzacja Warszawa klimatyzatory, klimatyzacja Warszawa wentylacja wentylacje split wentylacje pomiary wydajności wentylacji Warszawa, pomiary wykonanie wentylacji pomiar

kwota klimatyzacje Warszawa klimatyzatory, klimatyzacja Warszawa klimatyzacja wentylacje split wentylacje montaż klimatyzacji Warszawa, pomiary klimatyzacja mokotów pomiar

Odpowiedz
bill 2017-02-17 10:24
Wojny między pracownikami i pracodawcami ciąg dalszy. Oby się jakąś krwawą rozróbą nie skończyło...Polak Polakowi wilkiem
Brak wpisu do świadectwa może wywołać inny problem – od formy rozwiązania umowy o pracę zależy prawo do zasiłku. Jest on dłuższy w przypadku zwolnień dyscyplinarnych, za porozumieniem stron i przy wypowiedzeniu umowy przez pracownika.

Brak wpisu o trybie zwolnienia w świadectwie może utrudnić powiatowym urzędom pracy ustalenie daty rozpoczęcia wypłaty świadczeń. NSZZ "Solidarność" proponuje, by w takiej sytuacji pracodawca wydawał zaświadczenie o trybie zwolnienia na wniosek pracownika.
Powrót do góry
jacko

PostWysłany: Nie Lut 19, 2017 19:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdyby płace byly by wieksze , to by ludzie czsem nie brali na jedzenie rachunki leki , operacje , bo moge powiedziec to na wlasnym przykladzie , ostrego urazzu kregosłupa , pol roku na chorobowym bez srodków do zycia marne pieniazki placili na l 4 , na mieskzanie nie maialm rachunki rechabilitacje , pozyczalo sie bralo poza bankowo przez internet, a pozniej zwolnili , i trzeba splacac ale juz nie zarabiam tyle ile moge. komornik nic nie moze zrobic bo zarabiam 1200 zł na miesiac , i co mam powiedziec według was , panstwo mnie tak wpiepszylo ze nie stracza do 1
0
Zgłoś wpis

Odpowiedz
kk212 2017-02-17 11:28
A czy Frasyniuk płaci kierowcom wszystko zgodnie z przepisami? Kiedy kontrola ZUS i PIP? Na to pytanie reportera nie chciał odpowiadać.
4
Zgłoś wpis

Odpowiedz
bill 2017-02-17 10:24
Wojny między pracownikami i pracodawcami ciąg dalszy. Oby się jakąś krwawą rozróbą nie skończyło...Polak Polakowi wilkiem
1
Zgłoś wpis

Odpowiedz
albercik 2017-02-17 09:34
Chyba tym razem się zapędzili. Zaczynają składać tak absurdalne propozycje jak w Brukseli. Czyżby proces bezstresowego wychowywania sięgnął teraz pracowników?
3
Zgłoś wpis

Odpowiedz
Alinka 2017-02-17 08:02
Koledze dano upomnienie,, za przykry zapach - śmierdzi" wykonywał pracę na ksero między dwoma WC M i WC K, tak w tej jednostce organizacyjnej samorządu województwa stoi ksero. Tam dość często na korytarzu czuć zapachy z WC. Dwa razy w tym miejscu złapała go Pani Dyrektor i dała upomnienie na piśmie ze stwierdzeniem w piśmie karą zwolnienia dyscyplinarnego. Stwierdziła też, że nie boi się sprawy sądowej !!!! Inne osoby w tym dniu i kolega z pokoju w którym pracuje nie potwierdzili tego faktu dla Pani dyrektorki, gdyż nic od niego nie czuli. Ta na sprzeciw jego otrzymała upomnienie i ... zaczęła innych pracowników wypytywać i.... przed sprawą traka to rzeczywistość . Nic na to nie powiedział nawet Pan Marszałek i ... Wcześniej nasłano mu Policję w pracy,że jest pijany i pije alkohol. Badanie O % alkoholu, Winowajcy fałszywego zgłoszenia to zaufane osoby Pani Dyrektor.. dużo by tu można pisać jak odmienne traktuje się pracowników i ..
Powrót do góry
Reklama

PostWysłany: Sob Mar 20, 2021 18:44    Temat postu: Zarabiaj Online Odpowiedz z cytatem

Zobacz też :

Liczby Fibonacciego na rynku FOREX - https://sites.google.com/site/liczbyfibonacciegonarynkuforex
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sob Mar 20, 2021 18:44    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Oficjalne Grupy MoCarta Strona Główna -> Płyty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: